Hea asukohaga krundile annab droonifoto palju juurde ning toetab hästi müüki

Pilt kinnisvaras on väga oluline müügielement. Pilt on emotsioon. Hea lokatsioon on kinnisvara puhul tihti peamisi argumente. Mingi aeg tagasi telliti mult ühe kauni Suurupi krundi pildistamine. See on tõesti superilus koht isikliku pankrannikuga…

Hea asukohaga krundile annab droonifoto palju juurde ning toetab hästi müüki

Pilt kinnisvaras on väga oluline müügielement. Pilt on emotsioon. Hea lokatsioon on kinnisvara puhul tihti peamisi argumente. Mingi aeg tagasi telliti mult ühe kauni Suurupi krundi pildistamine. See on tõesti superilus koht isikliku pankrannikuga, minge kaema.

Kuulutus piltidega on siin.

Kirjutan seda seetõttu, et vaatasin enne tellimust nö konkureerivat seisu lati teadasaamiseks. Sama vingetes kohtades läheduses müüdi krunte minu silmis küsitavate piltidega, kus pildil oli tihti mingi võsa, samas kui kohe kõrval või lähedal on meri, pankrannik või privaatsustsoon, asi, mis kindlasti lisab oluliselt hinda ja miljööväärtust. Asukoht on ju kinnisvara puhul võtmekohti ning peamisi hinnamõjutajaid, eriti kruntidel.

Minu eesmärk pole näpuga näidata "vaata kui kehvi pilte keegi teeb" või taguda vastu rindu ja öelda, et "teen maailma parimaid pilte". Ei tee sugugi. Minu point on praktikas võrdlusena näidata, et korralik kinnisvarapilt on tehtud mõttega midagi saavutada, tavaliselt müüki. Ta tekitab või ei tekita emotsiooni.

Kui siit veel utreerida tahaks, ootaks ära mõne superloojangu ja saaks postkaardipildid teha. Minu pilt siin, klikkides näed kuulutust:

...

Võrdluseks mõned teised krundid ja kuulutused

Võtame võrdluseks KV.EE portaalist sarnasest kohast mere äärest järjest teisi krunte (klikkides näed kuulutust kõigi piltidega). Näiteks selline 720 000€ krunt otse lahesopiga pankrannikul, mis on üks ilusamaid kohti ja minu lemmikfotopaiku Eestimaal mida tean. Kas see superasukoht tuleb siit välja?

Samas täpselt selle krundi kõrval asub see koht, mida eelmine aasta korra ka drooniga pildistasin:

Või see, 125 000€, üsna samast kandist. Juba otsingust väljatulev pisipilt on kahtlane, ometi on see pisipilt ju magneti/bännerina toimiv, kas seda pakkumist üldse vaadatakse. Kas tundub köitev?

Samas kõrval on Mäerannas selline pankrannik:

Kokkuvõtteks

Korralik droonifoto aitab kindlasti leida atraktiivsetes kohtades olevatele objektidele ostuhuvilisi oluliselt paremini, kui nn võsapilt. Praegu on küll november ja loodus suht räämas, aga kevade ja suve poole - lähme teeme su müügiobjektidele korralikud pildid, eks? Teine variant on leida mõnede mu juba tehtud piltide hulgast neid, mis mõne objekti asukohta hästi illustreeriksid (näiteks Suurupi, Kakumäe, Tiskre pildid).

Kirjuta kaupo@okia.ee või helista 5096742 ja võime juba praegu enamvähem ajad-asjad kokku leppida.

Minu kliendid ongi reeglina kinnisvarasektorist - Pindi, Endover, Merko, Metro Capital, paljud väikearendajad, EAS jne, palju vingeid ettevõtteid ja asutusi. Teenuse kohta lähemalt saab lugeda aerofoto.kaupokalda.com

See more in Aerofotod / Droonifotod / Kaupo Kalda

Categories: Pakri poolsaar

aerofotod aerofotod kinnisvarast aerofotod kruntidest aerofotode tegemine droonifotod droonifotod kinnisvarast droonifotode tegemine kinnisvara mäeranna suurupi

Share: Twitter Facebook Pinterest Tumblr Google+
Osta pilte / Telli drooniga pildistama

Dji droonide maaletooja