KAUPOKALDA.COM PILDIPANK 5000 droonipilti arhitektuurist, linnadest ja maastikest.

Viimsi Artium (seeria)

Viimsi Artium (seeria)
view photo in large

Viimsi Artium (seeria)

Telli või küsi infot

Failide hinnakiri

favoriteLisa korvi

Viimsi Artiumi arhitektid: Siiri Vallner, Indrek Peil, Ko Ai, Kristel Niisuke, Ivo-Martin Veelma, Arseniy Kukuškin, Allan Pits (Kavakava); sisearhitektuuri: Siiri Vallner, Mari-Liis Sõber (Kavakava); maastikuarhitektuuri: Kersti Lootus, Margit Kõrgekuhi (Lootusprojekt); konsultant, materjalid ja sisustus: Malle Jürgenson, konstruktor: Ivar Muuk, Pike OÜ. Hoone ehitas Nordlin Ehitus OÜ. Rahvusvaheline arhitektuurivõistlus toimus 2018. aastal. Võidutöö „Robin“ autorid Siiri Vallner, Indrek Peil, Ko Ai, Kristel Niisuke. Hoone valmis 2022.

Hoone loomisel on püütud rõhutada seost klindi ja loodusega. Hoone on sild maastikuga, nii mõtteliselt, kujundlikult kui otseselt ja sama põhimõte on toodud fuajee kujundusse. Katuseterrass oma rohelahenduste ja sildadega teeb ülemineku loodusesse hästi sujuvaks ja loomulikuks.

Hoone konstruktsioon on valmistatud betoonist, mis tagab ühtlasi helipidavuse. Viimistlusmaterjalina on kasutatud puitu. Mõlemad tasakaalustavad saalide akustikat. Iga saali konstruktsioon on lahendatud eraldiseisva ujuva kuubikuna, et vältida heli levikut. Nii saab vajadusel ka kolmes saalis korraga paralleelselt kontserte läbi viia. (Wikipedia ja koduleht)

Albumid

Märksõnad

Kuupäev

May 26, 2024

EXIF

Camera
FC4382
Focal length
19.35mm
Aperture
F/2.8
Exposure time
1/800 sec
ISO
ISO 100

Formaat

2:1

Foto ID

#10041

File

kaupokalda-com-dji_20240526191524_0372_d-pano.jpg

prev next

Märksõnad